نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دیگه بریدم

970
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38069
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه بریدم

با سلام
    من متولد 1371 هستم و در سال 90 عقد کردم از روز اول ی سری مشکلات داشتیم گفتیم بچه دار بشیم شاید درست بشه.ولی نشد .الان خانومم بخاطر شکی که بهم کرد رفته بخونه پدرش.تقریبا 50 روزه.حق داره .ی روز ی دختر اومد تو زندگیم .بهش وابسته شدم تا حالا کسی اونقدر بهم محبت نکرده بود الانم داره میزنه خانمم برگرده ولی خیلی دوسش دارم.وضع مالیم خوبه وضع مالی خانمم عالیه ی دختر 9 ماهه دارم.زنم خیلی خوب خشکل و نجیبه ولی اخلاقمون بهم نمیخوره از اولش بحث داشتیم.حالا هم که دلم رفته.چطور بگم عاشق شدم ولی از ی طرف دلم برا دخترم میسوزه از ی طرفم دلم گیره چیکار کنم.دارم نابود میشم کارمو گذاشتم کنار کارم شده پرسه زدن تو خیابون.کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دیگه بریدم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 26 نمایش پست ها
    با سلام
    من متولد 1371 هستم و در سال 90 عقد کردم از روز اول ی سری مشکلات داشتیم گفتیم بچه دار بشیم شاید درست بشه.ولی نشد .الان خانومم بخاطر شکی که بهم کرد رفته بخونه پدرش.تقریبا 50 روزه.حق داره .ی روز ی دختر اومد تو زندگیم .بهش وابسته شدم تا حالا کسی اونقدر بهم محبت نکرده بود الانم داره میزنه خانمم برگرده ولی خیلی دوسش دارم.وضع مالیم خوبه وضع مالی خانمم عالیه ی دختر 9 ماهه دارم.زنم خیلی خوب خشکل و نجیبه ولی اخلاقمون بهم نمیخوره از اولش بحث داشتیم.حالا هم که دلم رفته.چطور بگم عاشق شدم ولی از ی طرف دلم برا دخترم میسوزه از ی طرفم دلم گیره چیکار کنم.دارم نابود میشم کارمو گذاشتم کنار کارم شده پرسه زدن تو خیابون.کمکم کنید
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    برادر حالا وقت این نیست که شما بگویید اخلاقمان بهم نمی خورد شما ازدواج کرده اید و الان یک بچه 9 ماهه دارید. به هر حال شما هم در برابر همسرتان و فرزندتان مسئولید و متعهد هستید راه درست همانی هست که میدانید ولی لذت و شهوت شما را از آن بازمیدارد.
    سوالی دارم ازتان خانمی که باهاش در ارتباطید مطلع هستند که شما متاهلید. اگر میدانند که بدان آدم کاملا غیر قابل اطمینانی هستند ولی اگر نمی دانند حتما با فهمیدن قضیه شما را ترک خواهد کرد در هر صورت شما با ادامه این رابطه آینده روشنی نخواهید داشت.
    ویرایش توسط سعید62 : 03-21-2018 در ساعت 10:13 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد